Zdecydowaliśmy się na piękny blat

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem mieszkanie w stanie deweloperskim na pięknym osiedlu. Zależało nam na tej lokalizacji. Mieliśmy blisko do parku z jeziorkiem a także w przyszłości do przedszkola, szkoły. Planowaliśmy za jakiś czas dzieci ale najpierw chcieliśmy zabezpieczyć trochę nasze finanse. Mieszkanie było drogie ale warte swojej ceny. Moja siostra, która jest projektantem wnętrz zaproponowała nam przygotowanie projektu. Ucieszyłam się bo zależało mi żeby nasze mieszkanie było funkcjonalne. Ja poza tym nie mam głowy do dekorowania i zawsze Aśka mi we wszystkim pomagała.

Siostra poleciła nowoczesny blat kuchenny

nowoczesne blaty kuchenne z corianuAsia ma dar i na prawdę jej projekt są strzałem w dziesiątkę. Widziałam kilkanaście projektów, które przygotowała i wszystkie były zaakceptowane przez jej klientów. Współpracuje z osobami prywatnymi z mniejszym i większym budżetem. Ostatnio projektowała kuchnie dla bogatego małżeństwa. Zbudowali piękny i duży dom poza miastem. Poprosili Asię o przygotowanie projektu kuchni. Siostra miała nieograniczony budżet więc poszalała ze wszystkim. Kuchnia bardzo mi się spodobała i poprosiłam siostrę aby zaprojektowała nam coś podobnego ale już w określonym budżecie. Na szczęście dzięki temu, ze Asia działa już w biznesie od kilku lat ma sporo kontaktów. Znalazła fachowca, który projekt jej kuchni na wykona w niskiej cenie. Zamawia on materiały od znanego i docenianego producenta. Materiały są wytrzymałe  i bezpieczne a także odporne na zarysowania i wysokie temperatury. W kuchni meble i blat musi być odporny bo bardzo dużo się z nich korzysta i nie chciałabym za jakiś czas patrzeć na jakieś odpryski. Projekt przygotowany zawierał nowoczesne blaty kuchenne z corianu. Kuchnia w projekcie była jasna i bardzo przestronna. Bardzo mi się spodobała i już nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła w niej gotować. Najbardziej spodobał mi się oczywiście blat, który idealnie pasował do naszej kuchni. Cena ostateczna kuchni była w granicach naszego budżetu więc bardzo się z tego cieszyliśmy. 

Kiedy już mogłam z kuchni korzystać mogłam przekonać się, że wszystko było funkcjonalne. Duży blat pozwalał mi na swobodne przygotowywanie posiłków i pieczenie ciast. Nie zamieniłabym mojej kuchni na żadną inną. Moja siostra ewidentnie ma talent. Poprosiła mnie o kilka zdjęć i zgodę na umieszczenie ich na swojej stronie firmowej. Oczywiście się zgodziłam. Chciałam żeby inne osoby mogły się wzorować na naszej kuchni. Siostra ostatnio projektowała same kuchnie i bardzo się z tego cieszyła.