Zalety skórzanych torebek

Jestem osobą, która zawsze stawiała na praktyczne rozwiązania, również jak chodzi o kwestię ubioru. Uwielbiam prostotę i elegancję. Moja garderoba składa się z prostych sukienek, spódniczek, spodni i bluzek. Zawsze były też dla mnie ważne dodatki. Do moich ulubionych należą buty oraz torebki. Ubrania mogę kupić tańsze i trochę słabszej jakości, ale na torebce i na butach nigdy nie oszczędzam i zawsze służą mi one przez długi czas. Co najmniej raz w roku kupuję nową torebkę i zrobiła mi się już z tego spora kolekcja.

Torebki prosto z Włoch

włoskie torebkiNigdy nie byłam fanką mody i zmieniających się trendów. To, co mi się podoba wprowadzam do swoich codziennych stylizacji, jednak od dawna mam swój ściśle określony styl w ubiorze i się go trzymam, bo po prostu dobrze się w nim czuję. I według mnie o to tak naprawdę powinno w modzie chodzić. Mimo tego, że w garderobie mam sporo ubrań, to i tak najwięcej pieniędzy wydaje na buty i torebki. Uważam, że powinny one być wysokiej jakości, żeby mogły nam posłużyć na dłużej. Jak chodzi o torebki to mam swój ulubiony sklep internetowy. Sprzedawane są w nim włoskie torebki z zamszu naturalnego oraz ze skóry naturalnej. Takie torebki mają bardzo elegancki design bez względu na to, na jaką okazję są dedykowane. Do moich ulubionych torebek należą takie nieco większe od formatu dużego zeszytu, mocno usztywniane, najlepiej w jakimś neutralnym kolorze. Z racji tego, że jestem wielką zwolenniczką prostoty, uwielbiam jak torebka ma jednolity kolor i pozbawiona jest dużej ilości ozdobników. Jedyna ozdoba, które bardzo mi się podoba, to klamra, którą zamyka się torebkę. No, chyba, że torebka jest zapinana na zamek, to wtedy może mieć innych akcent zdobienniczy. Torebki wykonane z naturalnej skóry są nam w stanie posłużyć przez lata, ale pod jednym zasadniczym warunkiem. Muszą one być odpowiednio pielęgnowane, najlepiej naturalnym woskiem. Co jakiś czas trzeba je też potraktować specjalnym barwnikiem, dedykowanym do konkretnego odcienia torebki. Tak samo sprawa ma się ze skórzanymi butami.

Według mnie każda kobieta powinna dbać o to, żeby kupować sobie wysokiej jakości elementy garderoby, szczególnie jak chodzi o dodatki, takie jak buty czy torebka. Damskie torebki są w stanie posłużyć przez długie lata, pod warunkiem, że są wykonane z naturalnej skóry. Taka naturalna skóra powinna być przez nas odpowiednio pielęgnowana poprzez naturalne woski czy specjalne barwniki. Skórzane torebki są bardzo eleganckie, ja upododbałam sobie w szczególności włoskie marki.