Usuwanie owłosienia laserem

Staram się bardzo dbać o swoja urodę. Stosuję odpowiednie dla swojej cery kosmetyki naturalne, piję bardzo dużo wody, regularnie ćwiczę i odwiedzam kosmetyczkę. Do tego również medytuję, bo wierzę w to, że tylko, kiedy człowiek ma piękne wnętrze, piękny jest również na zewnątrz. Jest jednak jeden problem, który jest bardzo uciążliwy i bardzo negatywnie wpływa na mój obraz siebie, pomimo tych wszystkich zabiegów, którym się poddaję. Jest to mianowicie nadmierne owłosienie na górnej wardze. Już od czasów dzieciństwa mam tam lekki meszek, który z czasem stał się coraz bardziej widoczny.

Skuteczna depilacja za pomocą lasera

depilacja laserowaDlatego z okazji moich trzydziestych urodzin postanowiłam zrobić sobie piękny prezent i raz na zawsze pozbyć się tego problemu, który psuje moją nieskazitelną urodę. Postanowiłam mianowicie poddać się laserowemu usuwaniu zbędnego owłosienia. Taka depilacja laserowa jest dość kosztownym zabiegiem i z tego co słyszałam także nieco bolesnym, jednak jestem zdecydowana wszystko to znieść, aby w końcu przestać się męczyć z moim zbyt obfitym jak na kobietę zarostem. Będę musiała poddać się kilku zabiegom w odpowiednich odstępach czasu, aby raz na zawsze zlikwidować mój problem. Znalazłam już odpowiedni, renomowany i polecany przez wiele znajomych osób salon kosmetyczny, w którym umówiłam się na zabieg. Odbędzie się on dokładnie w dniu moich urodzin. Wiem, że pewnie nie będę mogła się po tym zabiegu ludziom pokazać, pewnie skóra będzie zaczerwieniona i tym podobne, jednak wcale mi to nie przeszkoda, ponieważ z okazji urodzin wzięłam wolne w pracy, a imprezę urodzinową zaplanowałam dopiero na weekend. Nie mogę się już doczekać, cała jestem podekscytowana. Na ten zabieg odkładałam pieniądze od roku, ponieważ, jak wspomniałam, jest to to na tyle wysoki koszt, że nie dałabym rady pokryć go z mojej bieżącej pensji. Ależ będzie wspaniale, kiedy nie będę musiała co kilka dni wyrywać sobie tych uciążliwych włosków. Jest to bolesne i uciążliwe i mam już tego naprawdę po dziurki w nosie.

Laserowe usuwanie owłosienia może być błogosławieństwem dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem lub po prostu pragną sobie ułatwić życie i nie być zmuszonym do codziennych lub cotygodniowych zabiegów usuwania owłosienia. Kiedyś, kiedy żyliśmy w jaskiniach te włoski pokrywające nasze ciało były nam zapewne konieczne, teraz jednak są one już zupełnie zbędne, a wręcz nawet źle postrzegane, szczególnie u kobiet. Dlatego też warto jest pozbyć się ich raz na zawsze.