Szybki rozwój firmy i szybkie logo

 

Mówi się, że każda firma powinna być przemyślana. Co to oznacza? Oznacza to wystarczająco dużo dać sobie czasu na to, aby omówić i przeanalizować kwestie zysków i strat. Ja w mojej branży nie miałem wątpliwości, że uda mi się zarobić sporo na sprzedaży narzędzi, dlatego tez decyzje o założeniu firmy podjąłem w ciągu tygodnia. Był to całkowicie spontaniczny pomysł, ale skuteczny! Jak się okazuje, nie musiałem robić szczegółowego biznesplanu, aby wiedzieć, że się wszystko uda. Musiałem tylko i wyłącznie zainwestować.

Warto zainwestować w ładne logo firmy

szybkie projektowanie logo dla firmDobrze wiem, iż reklama jest dźwignią handlu, to właśnie na niej się skupiłem od samego początku. Chciałem, abym został rozpoznawalny, dlatego potrzebowałem jak najszybciej mieć logo firmy. Na początku sam chciałem to zrobić, aby zaoszczędzić gotówkę, ale okazało się, że straciłem czas, bo jestem beztalenciem graficznym. Stwierdziłem więc, że nie ma sensu oszczędzać i zainwestować w znak graficzny, aby móc już powiesić banner na moim sklepie. Musiałem tylko dowiedzieć się, gdzie można zrobić szybkie projektowanie logo dla firm. Na szczęście w moim mieście istnieje wiele takich firm i agencji reklamowych. Byłem więc uratowany! Chciałem coś prostego i nowoczesnego, co by przykuwało uwagę klientów. Logo musiało być w stonowanych kolorach z nieco bardziej wyraźnym konturem. Pragnąłem, aby było reprezentacyjne. Firma, w którą postanowiłem zainwestować obiecała mi, że w ciągu trzech dni będę miał skończone logo dla firm. Pojechałem więc do nic w umówionym terminie i nie mogłem już się doczekać prezentacji znaku graficznego. Właściciel agencji reklamowej zaprosił mnie do monitora i włączył plik, na którym znajdowało się moje logo. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ przykuło ono moją uwagę, a to oznacza tylko to, że przykuje również uwagę innych ludzi. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a logo bardzo mi się podobało. I co z tego, że było zrobione na szybko? Uważałem, że nie ma co się zastanawiać nad innymi możliwościami, tylko po prostu działać. To jest w tym wszystkim dla mnie najważniejsze.

To, że szybko założyłem firmę świadczy o mojej odwadze. Zakład bardzo dobrze prosperuje, ale tylko dzięki marce, którą wypromowałem. Logo jest rozpoznawalne w moim mieście do dziś. Mam nadzieję, że niedługo firma się rozwinie do zakresu całej Polski. Wówczas odniosę sukces totalny! Podsumowując, nie ma sensu się zastanawiać nad tym, czy warto zakładać daną firmę. Po prostu trzeba szybko działać. Kto nie spróbuje, ten nie ma!