Śmieszne koszulki dla dzieci

Moda dziecięca rządzi się swoimi prawami. I zazwyczaj są to regulacje rodem z najpopularniejszych bajek dla dzieci. Nic dziwnego, że rodzice coraz częściej uciekają od pstrokatych ciuszków na rzecz zabawnych t-shirtów dla dzieci, które doskonale wpisują się w poczucie humoru rodziny, są aktualne z zainteresowaniami maluchów oraz potrafią przynieść wiele radości obu stronom. A co więcej są z naprawdę dobrej jakości dzianiny, która zniesie wiele prań i nie uszkodzi nadruku.

Śmieszne nadruki na dziecięcych koszulkach

zabawne t shirty dla dzieciChociaż dzieci uwielbiają pstrokate postaci z programów dla maluchów, to rodzice coraz częściej nie chcą aby ich dziecko wzorowało się na księżniczce z baki albo niezbyt mądrym i cwaniakującym kocie. Dlatego zabawne t shirty dla dzieci z napisami i grafikami odpowiednimi dla charakteru dziecka czy jego etapu rozwoju są tak popularne wśród świadomych rodziców. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się hasła podkreślające w żartobliwy sposób niesforność malca lub wręcz przeciwnie – uwypuklające cechy z których rodzice są dumni, a nawet głoszące bycie księżniczką a nie łobuziarą. Popularne jest też dopasowywanie zabawnych koszulek do oswajania problemów rodzicielskich. Te są wyjątkowo urocze i puszczają oko do innych rodziców przeżywających podobne problemy. Zwłaszcza głoszone na koszulkach hasła o wychowaniu potwora czy trudach dostarczenia mleka bez uprzedniego wypicia ciepłej kawy. Ich siła tkwi w dopasowaniu do poczucia humoru rodziny, bo kupujemy to co nas bawi i szybkości realizacji, na którą sklep potrzebuje zaledwie 2-3 dni. Spersonalizowane koszulki, które oprócz śmiesznego hasła mają też możliwość dopisania imienia dziecka to także doskonały pomysł na drobny prezent od wesołej cioci lub wujka, który na pewno będzie trafiony. Albo wręcz przeciwnie. Rodzice mogą kupić dopasowany do okazji np. Dnia Babci czy świąt, strój z nadrukiem podlizującym się ukochanej babci lub liczącym złapane wielkanocne zające przez stawiającego pierwsze kroki malca.

Ciekawy efekt daje też połączenie zabawnego t-shirtu dla dziecka z koszulką rodzica. Wówczas podczas wspólnego spędzania niedzielnego popołudnia na spacerowaniu po ogrodzie zoologicznym czy zwykłej przejażdżce rowerowej można osiągnąć zabawny efekt. Zwłaszcza hasła robiące z tatusia ciacho, a z dziecka ciasteczko albo bardziej dziewczyńskie hasła dla mam i córeczek każą uśmiechnąć się na widok tak ubranej pary, a nawet drużyny. Ponadto wspólny element stroju, jakim jest zabawny t-shirt pozwala na poczucie jedności rodziny.