Profesjonalny film z wesela

W końcu nadszedł ten moment – mój ukochany oświadczył się o oczywiście został przyjęty. Zgodnie z tradycją ślub planujemy wziąć za rok i wtedy też wyprawimy bardzo huczne wesele. Nie zostało nam zbyt wiele czasu więc musimy już rozpocząć przygotowania. Na początek trzeba zarezerwować salę na wesele i zaklepać termin w wybranym kościele ponieważ z tym jest zazwyczaj największy problem. Musimy także znaleźć odpowiednią kapelę na ślub i również zrobić stosowną rezerwację. Chcemy, aby nasi goście się doskonale bawili na imprezie.

Pamiątkowy film z wesela

filmowanie wesel w WarszawieJa powinnam zacząć rozglądać się za suknię ślubną, aby zdążyć wykonać wszystkie poprawki. Tym bardziej, że pewnie trochę czasu się zejdzie zanim znajdę coś odpowiedniego. Na garnitur dla mojego narzeczonego jeszcze przyjdzie czas, ale teraz też musimy zająć się bardzo ważną sprawą, a mianowicie znalezieniem firmy która zrobi dla nas ślubno – weselny film, a także odpowiedniego fotografika na zrobienie sesji ślubnej. O ile wiem z tym także może być problem i jeżeli chcemy znaleźć jak najlepszych profesjonalistów musimy zacząć myśleć o tym zawczasu. Ja więc zaczęłam już pytać znajomych, czy znają jakąś dobrą firmę, która mogłaby taki film wykonać. Okazało się, że filmowanie wesel w Warszawie jest bardzo popularne i rzeczywiście jest sporo całkiem niezłych firm, które świadczą takie usługi i rzeczywiście także prawdą jest to, że trzeba te firmy rezerwować zawczasu, ponieważ mają kalendarze zapełnione na wiele miesięcy do przodu. Przejrzeliśmy portfolio kilku najbardziej polecanych firm i w końcu zdecydowaliśmy się na jedną firmę, której filmy, a także specjalne ślubne teledyski podobały nam się najbardziej. Bardzo podobał mi się montaż tych filmów, a także dobór muzyki. Myślę, że całość dzięki tym elementom wyglądała naprawdę świetnie. Chciałabym, aby nasz film wypadł równie dobrze albo i nawet lepiej. Płyty z filmami planujemy wręczyć jako wyraz podziękowania za udział w tym uroczystym i tak ważnym dla nas dniu, naszym gościom weselnym.

Wybór firmy, która przygotuję dla nas film ze ślubu i wesela to bardzo poważna decyzja. Jest to duża inwestycja, a film będzie przecież stanowił za kilka lat ogromną pamiątkę i dzięki niemu będziemy mogli wspominać te jedne z najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Dobrze jest, aby był to film, do którego z chęcią będziemy wracać i który będziemy mogli pokazać potem dzieciom, a nawet naszym wnukom bez wstydu, a przy okazji trochę powspominać, jacy byliśmy wtedy piękni oraz młodzi.