Praktyczne moskitiery przesuwne

Często zastanawiamy się czy moskitiery są dobrym rozwiązaniem. Otóż, to idealne rozwiązanie chroniące nasze drzwi tarasowe przed owadami, pyłkami oraz kurzem. Moskitiera plisowana to nowoczesna osłona, która nie ogranicza funkcji drzwi i pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Jedną z ważniejszych zalet moskitier drzwiowych plisowanych jest fakt, że siatka nie wpływa na widoczność i jest odporna na uszkodzenia. 

Zalety posiadania moskitiery plisowanej

moskitiera plisowana warszawaDobrze to znamy. W okresie letnim komary oraz inne insekty są bardzo uciążliwe. Szczególnie w momencie, kiedy jesteśmy na nie uczuleni bądź pogryzą małe dzieci. Moskitiery plisowane najlepiej sprawdzą się jako osłona dużych przeszklonych powierzchni: drzwi balkonowych, altan i ogrodów zimowych. Poza tym zastosowana w nich składana klamka pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie moskitiery w drzwiach uchylno-przesuwnych. Niezależnie od rozmiarów, moskitiery plisowane zawsze gwarantują szczelność i stabilną pracę. Bez wątpienia moskitiera plisowana warszawa zapewniła mi najlepszej jakości zakup z którego do dziś jestem bardzo zadowolona. Przed zakupem, warto wiedzieć nieco więcej na temat moskitiery. Otóż mogą one występować w systemie jedno lub dwuskrzydłowym. Ich konstrukcja jest niskoprogowa, występuje brak widocznych mechanizmów, dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie, np. w domach, w których przebywają małe dzieci. Niski próg moskitiery zapobiega również gromadzeniu się brudu. Decyzja o zakupie dodatkowych elementów wyposażenia okien bywa problematyczny, szczególnie jeśli zależy nam na tym, by osłony były rewelacyjnie dopasowane do koloru naszej stolarki. Firma z Warszawy wychodzi naprzeciw zróżnicowanym upodobaniom estetycznym i oferuje moskitiery plisowane w różnych odsłonach. W mieście tym możemy zakupić moskitiery plisowane w wielu ciekawych kolorach, typu: biel kremowa, czy szarość bazaltowa. Można zakupić również moskitiery do okien drewnopodobnych. Moskitiera plisowana to najnowocześniejszy system ochrony przed owadami. Siatka moskitiery składa się w harmonijkę, dzięki temu gromadzimy więcej miejsca po zsunięciu moskitiery.

Siatka  moskitiery posiada oczka w niewielkim rozmiarze, co fizycznie uniemożliwia przedostanie się owadów do naszego wnętrza. Siatka projektuje się w taki sposób, aby umożliwiała swobodną cyrkulację świeżego powietrza pozwalając jednocześnie spędzać upalne dni i wieczory przy otwartych drzwiach bez obawy, że do mieszkania wtargną różnego rodzaju insekty, co jest bardzo ważne latem.