Pozytywne działanie endermologii

Masaż podciśnieniowy oddziałuje na tkankę łączną. Endermologia jest zabiegiem pielęgnacyjnym, który wykonywany jest na twarzy i ciele. Wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej, dlatego modeluje sylwetkę, sprzyja osobom, które są na diecie. Dzięki nim można skutecznie pozbyć się niepożądanej tkanki tłuszczowej, odchudzić i wymodelować ciało. Metoda ta skutecznie stymuluje produkcję włókien kolagenowych, dlatego poprawia kontur twarzy, wzmacnia kondycję skóry.

Zalety mechanicznego masażu podciśnieniowego

endermologia białystokJest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrafią osiągnąć pożądanych efektów mimo zdrowej diety, a także regularnych ćwiczeń. Seria zabiegów jest doskonałym sposobem na zwalczanie cellulitu. Nienaturalnie rozrośnięte komórki tłuszczowe mogą uciskać naczynia limfatyczne i krwionośne, prowadzić do niedotlenienia i obrzęków. Fałdy tłuszczowe nie wyglądają estetycznie, jednak dzięki endermologii można skutecznie cofnąć niepożądane zmiany skórne. Mechaniczny masaż podciśnieniowy pobudza metabolizm organizmu, w efekcie czego zdecydowanie lepiej pozbywa się on toksyn i tłuszczu. Zabieg jest ceniony także ze względu na swoje działanie odmładzające. Pobudza bowiem komórki do produkcji kolagenu i elastyny, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Technika ta wykorzystywana jest na twarzy, szyi i dekolcie. Skutecznie radzi sobie z drobnymi zmarszczkami, a także poprawia kontur ust, twarzy i oczu. Przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry. Ze względu na pozytywne działanie wiele osób decyduje się na zabieg, jakim jest endermologia Białystok to miejsce, gdzie można liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie zabiegu indywidualnie do potrzeb skóry. Metoda jest bezbolesna, wymaga założenia specjalnego kombinezonu, który przylega do ciała. Stanowi on skuteczną ochronę skóry przed kontaktem z głowicą sprzętu. 

Zabieg pobudza tkanki do regeneracji, oddziałuje na głęboko położone warstwy skóry. Intensywność masażu jest jednak uzależniona od partii ciała, na której wykonuje się zabieg. Ważne, by na twarzy był delikatniejszy niż na brzuchu lub udach. Metoda ta jest wyjątkowo skuteczna, poprawia kondycję skóry, wyszczupla oraz odmładza ciało. Przyczynia się także do poprawy samopoczucia pacjentów. Podczas zabiegów wytwarzane są endorfiny, hormony szczęścia odprężają i relaksują. Masaż wspomaga walkę z obrzękami, reguluje przepływ krwi i limfy. Jest stosowany także w celu redukcji bólów mięśni, kości i stawów. Jest wyjątkowo skuteczny, dzięki niemu można uzyskać pozytywne rezultaty.