Pożyczki gotówkowe bez BIK

 

Każdego z nas mogą kiedyś spotkać takie sytuacje, że będziemy mieć problemy finansowe. Mogą one wynikać z poważnych inwestycji czy też ze względów niezależnych od nas. Sporo osób się przed takimi wydatkami chroni poprzez zakładanie kont oszczędnościowych, na które systematycznie przelewane są pewne sumy pieniędzy, które się odkłada na czarną godzinę. Jednak nie każdy jest w stanie odkładać coś ze swojej wypłaty. W przypadku tych osób nagły wydatek może wiązać się z poważnym problemem.

Ekspresowe pożyczki dla zadłużonych

pożyczki gotówkowe bez zaświadczeńZa każdym razem gdy słyszymy słowo „pożyczka” to automatycznie na myśl nasuwa nam się bank. Jednak warto zauważyć, że ostatnimi czasy możemy brać pożyczki już nie tylko w banku. W naszym kraju działa całe mnóstwo firm, które na co dzień oferują pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń. Firmy te określane są najczęściej jako firmy pozabankowe. Branie kredytu w takiej firmie często jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż wzięcie go w banku. Chodzi tutaj jednak nie tylko o wysokość oprocentowania ale właśnie o sprawy dotyczące zaświadczeń. Bank podczas udzielania kredytu za każdym razem sprawdza czy oby na pewno będziemy w stanie taki kredyt spłacić. W tym celu będzie zobligowani do dostarczenia zaświadczeń prezentujących wysokość naszym comiesięcznych dochodów. W firmach pozabankowych najczęściej taka procedura nie jest wdrażana. Jedynym dokumentem jaki będzie nam potrzebny a nawet niezbędny by wziąć kredyt w firmie pozabankowej jest oczywiście dowód osobisty. Ten dokument w zupełności wystarczy by można było szybko uzyskać pożyczkę. Od jakiegoś czasu większość firm pozabankowych oferuje swoim klientom również kredyty, które można zaciągnąć drogą elektroniczną. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową firmy oferującej takie kredyty. Na takiej stronie będziemy musieli wypełnić specjalny formularz oraz wpisać wszelkie dane dotyczące naszego miejsca zameldowania. Przed wzięciem kredytu online warto więc również przygotować sobie swój dowód osobisty.

Na dzień dzisiejszy niektóre firmy pozabankowe oferują nam pożyczki o naprawdę korzystnym dla nas oprocentowaniu. W niektórych firmach jednak nie możemy wziąć kredytu o dużej wysokości. Z punktu widzenia takiej firmy byłoby dla nich dość ryzykowne dawanie bardzo dużych kredytów bez jakiegokolwiek zaświadczenia. Niemniej jednak często limity dotyczące wysokości kredytu są i tak bardzo wysokie. W naszym kraju są już nawet takie firmy, które udzielają pożyczek na kwotę przekraczającą 20 tysięcy złotych.