Poszukiwania windykatora należności

Kilka lat temu zainwestowałem w parę nieruchomości, które teraz przeznaczyłem na wynajem. Mam z tego spore zyski, ale niestety od pewnego czasu, jeden z moich najemców nie płaci należności za wynajem. Próbowałem na wszelkie sposoby ściągnąć z niego należność, ale bezskutecznie. W końcu doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie dla mnie kiedy zajmie się tym, rzetelna i profesjonalna firma windykacyjna. Teraz pozostało mi jeszcze tylko znaleźć odpowiednią firmę, najlepiej z Krakowa, która się tym zajmie.

Gdzie w Krakowie znajdę windykatora należności?

windykacja należności krakówZależało mi na tym, aby była to naprawdę profesjonalna i rzetelna firma. Chciałem jak najszybciej odzyskać swój dług, ponieważ na chwilę obecną nie dość, że nieruchomość nie przynosiła mi żadnych zysków to w dodatku przynosiła mi straty. Poszukiwania odpowiedniej firmy zajmującej się windykacją rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: windykacja należności kraków, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałem. Była to krakowska firma zajmująca się ściąganiem należności finansowych od dłużników. Zauważyłem, że firma ta posiada wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Wiele osób chwaliło, że firma jest profesjonalna i rzetelna, a ich windykacje działają bardzo szybko i sprawnie. Sprawdziłem ich ofertę. Wydawała się bardzo interesująca. Ich wynagrodzenie zależało od kwoty uzyskanych należności dla klienta. Dzięki temu wiedziałem, że będą działać w moim jak najlepszym interesie. Zachęcony pozytywnymi komentarzami na ich temat od razu zdecydowałem się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się na spotkanie z ich przedstawicielem. Jak się okazało mieli bardzo szybkie terminy, ponieważ spotkanie odbyło się już na następny dzień. Przedstawiciel zapoznał się z moimi dokumentami i pismami, a także szczegółami sprawy. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem umowę do podpisania. Jej warunki były dość preferencyjne.

Jak się też już wkrótce okazało, był to bardzo dobry wybór. Firma windykacyjna szybko ściągnęła od dłużnika odpowiednią dla mnie należność. W bardzo krótkim czasie, pieniądze trafiły na mój rachunek bankowy. Prowizja, która stała się wynagrodzeniem firmy windykacyjnej była dość niska, i wciąż opłacało mi się ją zapłacić, tylko po to, aby skutecznie i szybko ściągnąć należność od dłużnika. A co dla mnie najważniejsze, obyło się bez sprawy sądowej, z czego również byłem niezmiernie zadowolony.