Portret na rocznicę ślubu

 

Zostaliśmy zaproszeni na rocznicę ślubu moich dziadków. Od dłuższego czasu zastanawiam się co można im kupić. Nie da się ukryć, że dziadkowie mają obecnie już sporo lat i posiadają wszystko co jest im do życia i szczęścia potrzebne. Myślałem kiedyś nad zakupem wycieczki, ale niestety jeździć również nie chcą, ponieważ mają działkę i to im wystarczy do szczęścia. Mówią, że już zdążyli się napodróżować przez całe życie, a na starość nie potrzeba im wrażeń, więc nadal mam problem co im kupić. 

Piękny portret ślubny na zamówienie

portret na zamówieniePostanowiłem, więc poszukać inspiracji w internecie. Ludzie rzeczywiście mają bardzo dużo pomysłów. Jeden z nich szczególnie przypadł mi do gustu, a mianowicie jest to portret na zamówienie. Zostało jeszcze trochę czasu do daty imprezy, więc zapewne znajdę kogoś kto mi taki portret wykona. Problem mam tylko jak wziąć od dziadków zdjęcie ślubne, żeby nie zauważyli, że coś kombinuje. Mam nadzieję, że akurat w tym pomoże mi moja mama. Zapewne posiada jakieś pamiątkowe zdjęcie ślubne dziadków, z którego będzie można stworzyć portret. Znalazłem osobę, która podejmie się takiego zadania. Co prawda mówi, że czas jest dość krótki, ale da radę, ponieważ obecnie nie ma jakiś pilnych zleceń. Obejrzałem portfolio tej osoby, która chce się podjąć tego zadania i jestem zachwycony jej talentem. Rzeczywiście malarka ma świetne prace, a portrety, które ma w swoim portfolio wyglądają jak żywe. Taka usługa co prawda trochę kosztuję, ale myślę, że będzie świetną pamiątką na lata. Kiedyś ludzie specjalnie robili sobie portrety ślubne, teraz są one zastąpione przez zdjęcia, a przecież to jest taka fajna tradycja. Tym bardziej, że obecnie jest mnóstwo artystów, którzy oferują niezwykły portret na zamówienie. Taki obraz można sobie powiesić na ścianie i wtedy kiedy jest trudno spojrzeć na niego i pomyśleć jacy kiedyś byliśmy szczęśliwi. Oczywiście pod warunkiem, że rzeczywiście te osoby na prawdę się kochają. Wiem, że moich dziadków łączy takie uczucie. Od zawsze się sobą opiekują i wspierają w ciężkich chwilach jakich życie im nie oszczędziło.

Udało mi się na szybko załatwić zdjęcie ze ślubu dziadków. Wtedy zdjęcia niestety były czarno białe, ale artystka, u której zamówiłem portret za dodatkową opłatą przerobi mi to zdjęcie na kolor. Przy obecnej technologii takie rzeczy bardzo fajnie wychodzą i dzięki temu dziadkowie otrzymają obraz w oryginalnych kolorach. Mam nadzieję, że portret na zamówienie im się spodoba. Już nie mogę się doczekać ich reakcji. Zresztą sam czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć efekty.