Popularne naklejki reklamowe

 

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się naklejki. Są one w pewnym stopniu jednym ze sposobów reklamy. Cieszą oko poprzez swoje kolorowe i ciekawe grafiki oraz hasła, które kryją głębokie przesłanie. Nawet podczas wizyty u lekarza najmłodsi mogą otrzymać naklejkę z napisem „Dzielny Pacjent” na której zazwyczaj pojawia się również zwierzątko. Naklejki są w pewnym stopniu elementem do przyklejania, ale również fajną nagrodą dla dzieci. Coraz częściej biorą udział w tablicy kar i nagród, którą prowadzą rodzice dla swoich dzieci jako formę wychowania.

Jakie rodzaje naklejek wyróżniamy?

wydruk naklejekMogłoby się wydawać niemożliwe, jednak wyróżniamy wiele rodzajów naklejek. To właśnie szybki wydruk naklejek daje ogrom możliwości wykorzystania ich w różnym aspekcie. Za najtańsze a zarazem bardzo popularne rozwiązanie uznaje się naklejki papierowe. Klienci wybierają je choćby dlatego, że mają szerokie zastosowanie między innymi w usługach, produkcji czy handlu. Dodatkowo ich cena jest na tyle konkurencyjna, że pobija inne etykiety. Każdy klient decydując się na takie naklejki ma możliwość wyboru w zakresie koloru, kształtu i rozmiaru danej etykiety. Kolejnym bardzo często wybieranym produktem są naklejki uniwersalne foliowe. Są to produkty już dla wymagających klientów, dla których duży wpływ mają czynniki atmosferyczne: śnieg, deszcz czy grad. Zalicza się je do produktów eleganckich a także bardzo łatwych w aplikacji. Coraz częściej korzysta się z nich podczas promocji i reklamy danego produktu a także podczas jazdy samochodem czy rowerem jako naklejki ostrzegawcze. Trzecimi a zaraz najbardziej uwielbianymi przez dzieci produktami są naklejki z folii przezroczystej.  Są one godne polecenia choćby ze względu na to, że są wodoodporne na ścieranie, zabrudzenia a także warunki atmosferyczne takie jak: śnieg i deszcz. Kształt, kolor oraz motyw przewodni naklejki również do wyboru przez klienta. Pięknie prezentują się jako personalizowana naklejka na jakąś okazję np. urodziny. Trwałość po użyciu laminatu to aż 5 lat. Są drukowane w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Reasumując, naklejki są ciekawym sposobem na promocję firmy oraz oryginalną reklamą. To właśnie na niej przedstawione jest hasło, motyw przewodni, który potrafi przekazać o wiele więcej niż ulotka, która zawiera dwie strony rysunków i zbędnych informacji. Ludzie lubią gadżety, a naklejka jest jednym z nich. Co ciekawe jest coraz więcej kolekcjonerów naklejek, którym znudziły się już znaczki pocztowe. Taka zmiana hobby jest dobra dla wszystkich, gdyż nigdzie nie jest powiedziane, że musimy kolekcjonować tylko jedną rzecz.