Polecane aromaty Capella

Można zauważyć, że coraz więcej osób rezygnuje z palenia tradycyjnych papierosów. Część osób uważa, że ich ceny są zbyt wysokie, a inni wybrali pewną alternatywę. Każdy wie, że w tradycyjnych papierosach poza nikotyną znajduje się wiele szkodliwych związków, a w szczególności substancje smoliste. To właśnie one uważane są przez specjalistów za najbardziej szkodliwe dla naszego zdrowia. Działają nie tylko na samego palacza, ale również na osoby znajdujące się w jego otoczeniu. Bierne palenie jest równie szkodliwe jak czynne. Już jakiś czas temu powstało rozwiązanie, z którego skorzystało wielu palaczy.

Wybór aromatów do e-papierosa

aromaty capellaJuż wiele lat temu zauważono, że tradycyjne papierosy są szkodliwe nie tylko dla palaczy, ale także osób, które przebywają koło niego. Nawet ten, kto sam nigdy nie palił, mógł zacząć chorować. Wykazano, że najbardziej szkodliwy jest dym powstający podczas palenia papierosów. Nie tylko ma on nieprzyjemny zapach, ale także zawiera w swoim składzie substancje smoliste. W wielu miejscach zakazano palenia, jednak to nie doprowadziło do zmniejszenia liczby palaczy. Jakiś czas temu powstał pierwszy e-papieros, który bardzo szybko zyskał popularność. Stał się on doskonałą alternatywą dla osób, które nie miały zamiaru rezygnować z palenia. Przeprowadzono wiele badań, które potwierdziły, że w dymie powstającym podczas palenia e-papierosa nie ma żadnych toksycznych substancji. Powstaje tylko para wodna, która nie jest szkodliwa. Do palenia używa się specjalnych liquidów. Bardzo dużą popularnością cieszą się aromaty Capella. Do wyboru mamy bardzo dużą ilość smaków. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tradycyjnym smakiem tytoniu, możemy znaleźć również bardzo nietypowe połączenia. Powstały już liquidy o smaku wszystkich owoców, różnych odmian mięty, ciastek, batonów, lodów czy deserów. Aromaty można ze sobą również łączyć, aby uzyskać indywidualną kompozycję smakową. Jeśli nie wiemy, jakich proporcji użyć, możemy zapytać sprzedawcy. Takie aromaty wyróżniają się intensywnym smakiem. Nie powodują również suchości w gardle.

Wiele osób nie ma zamiaru rezygnować z palenia. Większość z nich uskarża się jednak na to, że miewają często kaszel. Można zastąpić tradycyjne papierosy ich elektroniczną wersją, która nie będzie szkodziła ani nam, ani naszym bliskim. Warto wybrać dobrej jakości aromat do palenia. Wtedy będziemy mieć pewność, że smak będzie wyrazisty. Do wyboru mamy bardzo wiele liqudiów, które różnią się również zawartością nikotyny. Niektóre z nich są jej całkowicie pozbawione.