Polecana hipnoterapia w Gdańsku

Od wielu lat cierpię na zaburzenia odżywiania. Podejmowałam próby leczenia, ale bezskutecznie. Odbywałam nawet terapię w ośrodku zamkniętym, która trwała ponad osiem miesięcy i regularnie chodziłam do psychologa. Moja znajoma doradziła mi, abym skorzystała z hipnozy, mającej również właściwości lecznicze. Dzięki hipnozie udało jej się rzucić palenie, co w jej przypadku nie było takie proste. Długo nad tym pomysłem myślałam i w końcu podjęłam decyzję, że się sama zapiszę na seans hipnotyczny.

Tanie i skuteczne seanse hipnotyczne 

profesjonalna hipnoza w GdańskuWejdę teraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam najtańszego hipnotyzera w mieście. Magda wybrała najdroższą opcję, ponieważ ją stać na taki wydatek. Ja nie mam żadnych oszczędności i małoletnie dziecko na utrzymaniu. Znalazłam kilka gabinetów hipnotycznych i zdecydowałam się zadzwonić do najtańszego z nich. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych dodzwoniłam się do hipnotyzera, któremu zadałam kilka praktycznych pytań odnośnie wykonywanej usługi. Dowiedziałam się, że taka profesjonalna hipnoza w Gdańsku trwa dwanaście seansów i można kupić taniej pakiet, bo już za dwieście złotych. Zapytałam wprost, na czym ta hipnoterapia ma polegać i dowiedziałam się, że na wprowadzeniu w trans. Podczas transu hipnotyzer wpływa sugestiami na zmianę myślenia pacjenta. Wprowadza też pacjenta sugestiami w różne sytuacje i nakreśla właściwy sposób reakcji na nie. Pacjent po wybudzeniu z transu może już inaczej postrzegać dana okoliczność, czy chociażby mieć wstręt do papierosów. Niektórzy pacjenci leczą w ten sposób fobie rożnego rodzaju, np. lęk przed pająkami, zamkniętymi pomieszczenia, a nawet poniedziałkami. Każdy człowiek ma swoje ukryte lęki, o których może nawet nie wiedzieć. Mnie się wydaje, że jestem bardzo gruba i chciałabym zacząć myśleć inaczej o sobie, bo wiem, iż wcale nie wyglądam na otyłą osobę. Nie potrafię zmienić swoich myśli, choć bardzo bym tego chciała i nie raz próbowałam wyjść z choroby.

Jestem umówiona na pierwszy seans hipnotyczny już na najbliższą środę na godzinę szesnastą. Pierwszy seans jest zapoznawczy i będzie polegać na przeprowadzeniu wywiadu ze mną. Hipnotyzer powiedział, że udało mu się wyleczyć wiele osób z zaburzeniami odżywiania, co mnie bardzo cieszy. Jestem ciekawa, czy hipnoza jest mi w stanie pomóc. Jest to innowacyjna metoda leczenia różnego typu zaburzeń i fobii. Niektórym pacjentom pomaga wyjść nawet z depresji i nerwicy. Myślę, że warto spróbować zmienić swoje życie, które nie jest proste. Za dużo lat już wycierpiałam.