Okna drewniane zrobiono u mnie na zamówienie

 

Powiem całkowicie nieskromnie, że mieszkamy z rodziną w przepięknym domu wykonanym z bali drewnianych. Taki dom marzył nam się od dawna i dzisiaj mamy domek, który wygląda jakby był położony gdzieś w górach. Wraz z żoną i naszym synkiem cieszymy się każdym dniem spędzonym w naszej prawie góralskiej chacie. Pomimo, że mieszkamy daleko od jakichkolwiek gór. W drewnianym domu mamy również drewniane okna i drzwi. Wykonane zostały na zamówienie. Chciałbym o tym opowiedzieć, bo rzadko zdarza się trafić na tak rzetelnego producenta.

Zamówienie okien drewnianych złożyłem w Gdańsku

Okna drewniane GdańskMogę tak bardzo ogólnikowo napisać, że stolarkę okienną zamówiłem w firmie, którą mi polecono. Tylko najlepsze jest to, że siedziba tej firmy jest oddalona od naszego domu o ponad czterysta kilometrów. Nie mniej dla mnie liczyło się tylko to, że wiedziałem, że to najlepsza firma w swojej branży. Zatem gdy polecono mi tą jedną firmę to nie wahałem się wsiąść w samochód i pojechać do niej na drugi koniec naszego kraju. Musiałem tam pojechać, bo uznałem, że telefon z drugiego końca Polski mogliby w tej firmie uznać za żart. Osobiste złożenie zamówienia na zrealizowanie stolarki drewnianej potraktowane zostało z najwyższą starannością i uwagą. Właściciel firmy oferującej okna drewniane Gdańsk był naprawdę mocno zdziwiony, że przyjeżdża do niego klient z tak daleka. W każdym razie moje zamówienie było na tyle duże, że ten producent osobiście zjawił się u mnie na budowie w celu dokonania właściwych pomiarów. No bo wiadomo, że stolarka okienna musi być zrobiona, żebyśmy mogli mówić o stanie surowym zamkniętym naszego domu. Po dokonaniu pomiarów zapłaciłem odpowiednią kwotę zaliczki i czekałem cierpliwie na zrealizowanie zlecenia. Zrobienie kilkunastu sztuk okiennic oraz drzwi trwało kilka długich tygodni, ale mi się w ogóle nie śpieszyło. Decydując się na usługi tego producenta wiedziałem, że na zamówienie trzeba trochę poczekać. Okna robione są bowiem z najwyższą starannością, co zresztą doskonale widać teraz patrząc na nasz dom z zewnątrz.

Najważniejszy w tej całej inwestycji był montaż stolarki drewnianej. Montażyści przyjechali do mnie z daleka, więc musiałem zapewnić im noclegi. Tym bardziej, że pracy u mnie było na kilka dni. Sam montaż przebiegł bez najmniejszych problemów. Okna i drzwi drewniane mają swoją niezastąpioną jakość. Niewątpliwie wszystko w naszym domu pasuje do siebie idealnie. Drewniane okiennice wyglądają dokładnie tak jakby zostały wyrzeźbione z drewna, z którego zrobiony jest cały dom.