Nowe domy spodobały się klientom

Pracuje w biurze nieruchomości od wielu lat. Lubię moją pracę. Kontakt z ludźmi dodaje mi skrzydeł. W mojej pracy cenię sobie fakt, że mam niezależne stanowisko i mogę sama decydować jak pracuję. Często spotykam się z klientami po godzinach ich pracy więc muszę być elastyczna. Na razie nie mam rodziny i takie rozwiązanie mi pasuje. Dzięki temu sporo zarabiam. Od każdej sprzedaży domu, mieszkania mam sporą prowizję. Muszę przyznać, że jestem wygadana i praca na stanowisku agenta nieruchomości jest dla mnie idealna. Lubię pokazywać klientom nowe mieszkania i nie domy – Rzeszów a także nieruchomości z rynku wtórnego jeśli jest takie zapotrzebowanie.

Klienci chętnie kupują ode mnie nieruchomości

nowe domy - rzeszówZazwyczaj zgłaszają się do mnie osoby, które nie mają sporo wolnego czasu żeby móc sobie znaleźć idealną nieruchomość. Moja praca jest odpowiedzialna. Muszę wszystko dokładnie sprawdzić. Zależy mi na zadowoleniu klientów i dobrej reklamie. Każda nieruchomość przed sprzedażą jest przeze mnie dokładnie sprawdzana i przekazuję klientom wiarygodne informację. Lubię robić zdjęcia pomieszczeniom. Staram się żeby każde zdjęcie dobrze oddawało jego wygląd. Wiem, że klienci dużą wagę przywiązują do zdjęć zanim zdecydują się na obejrzenie danego mieszkania. Ostatnio brałam udział w sprzedaży nowych domków, na pięknym osiedlu. Moja szefowa ma do mnie duże zaufanie i razem z jej znajomym deweloperem poprosili mnie żebym wzięła udział w tym projekcie. Miałam spotykać się z klientami i pokazywać im na sprzedaż nowe domy – Rzeszów. Domy te były w stanie deweloperskim. Trzeba było je wykończyć pod klucz żeby móc  w nich zamieszkać. Postanowiłam poprosić o pomoc moja koleżankę, która zajmuje się dekorowaniem wnętrz. Przygotowała projekty jak można te wnętrza zagospodarować. Wydaje mi się, że to przekona klientów do kupna domów.

Są one dosyć drogie ze względu na okolicę, w której się znajdują jednak uważam, że domy te są warte swojej ceny. Sama wizja jak można domy urządzić i wykończyć na pewno pozwoli klientom zobaczyć się w nich i przekona to ich do kupna. Koleżanka przygotowała piękne projekty. Moja szefowa była zadowolona z tego pomysłu. Miałam sporo pracy z nowym osiedlem. Klienci chętnie oglądali domy i rzeczywiście tak jak myślałam wizualizacje przygotowane przez koleżankę pomogły. udało mi się sprzedać wszystkie nowe domu w Rzeszowie. Szefowa przyznała mi specjalną premię. Jej znajomy był także wdzięczny za szybką współpracę. Moja praca dodaje mi motywacji. lubię być aktywną osobą.