Narzędzia i akcesoria Milwaukee

Milwaukee Electric Tool to firma specjalizująca się w produkcji elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów. Działa od 1924 roku nieprzerwanie wytwarzając narzędzia ” heavy duty ” przeznaczone dla wymagających profesjonalistów różnych branż. Dzięki dbałości o jakość swoich produktów zainteresowanie produktami Milwaukee nie słabnie. Firma permanentnie podnosi poprzeczkę technologiczną i jakościową wyznaczając nowe standardy. Elektronarzędzia i inne produkty Milwaukee dzięki swoim parametrom znajdują się w ścisłej czołówce w branży.

Grupy produktów Milwaukee

produkty milwaukeeMilwaukee jako część globalnego koncernu TTI wytwarza ponad 500 rodzajów narzędzi oraz około 3500 akcesoriów. Wśród elektronarzędzi wyróżniamy dwie grupy produktów. Są to narzędzia zasilane przewodowo i bezprzewodowo. Niezależnie od zasilania Milwaukee produkuje sprzęt do wykonywania wielu czynności. W asortymencie znajdziemy młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, wiertarki, piły, szlifierki, klucze udarowe oraz nożyce i zaciskarki. Żeby opisać wszystkie produkty Milwaukee nie można zapomnieć o sprzęcie odciągającym w postaci odkurzaczy oraz o profesjonalnym oświetleniu. Elektronarzędzia Milwaukee to połączenie tradycyjnych funkcji z ultranowczesnymi rozwiązaniami. Zastosowano w nich rozwiązania cyfrowe i elektroniczne czyniące sprzęt łatwiejszym i bezpieczniejszym w obsłudze. Technologia ONE-KEY™ pozwala na ustawianie parametrów przy użyciu aplikacji Milwaukee z połączeniem bluetooth. System ten zapobiega też kradzieży lokalizując urządzenie. Innym inteligentnym systemem jest REDLINK PLUS™ chroniący silnik oraz akumulator przed przeciążeniem. Moduły elektroniczne i cyfrowe znacznie poprawiają osiągi i obsługę elektronarzędzi. Wśród produktów bezprzewodowych wyróżniamy dwa systemy wydzielone ze względu na napięcie zasilania. Są to systemy M12 oraz M18, które różnią się mocą oraz ilością przynależnych elektronarzędzi. Na uwagę zasługują też narzędzia ręczne i akcesoria wykonane z najlepszych materiałów.

Wszystkie produkty Milwaukee to efekt wyjątkowej dbałości o jakość wykonania i o uzyskanie jak najlepszych osiągów. W Milwaukee chodzi o obniżanie zużycia energii przy maksymalizacji mocy i precyzji urządzeń. Dużą wagę przykłada się również do montażu różnych systemów zabezpieczeń. Wystarczy wspomnieć, że urządzenia akumulatorowe dorównują mocą elektronarzędziom przewodowym pod względem siły pracy. Wszystkie produkty Milwaukee są szczegółowo przedstawione na zdjęciach oraz opisane na stronie internetowej firmy.