Materac na odleżyny dla babci

Moją jedyną krewną jest babcia, która mnie wychowała. To ona poświęciła dla mnie życie, to ona mnie nakarmiła i dała dobre rady. Teraz nadszedł czas, abym ja się nią zajęła. Mimo, że jestem dorosła nadal mieszkam z babcią, ponieważ muszę się nią opiekować. Staruszka ma dziewięćdziesiąt dwa lata i już jest niedołężna. Wymaga rehabilitacji i dobrej opieki przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Gdzie kupić tani materac na odleżyny?

najlepsze materace tanioMimo, że wiążemy ledwo co koniec z końcem, to jednak nie będę żałować babci pieniędzy na lekarstwa, lekarza i sprzęt medyczny. Nawet, jeśli mam się zadłużyć. Moja babcia ciągle leży na tapczanie, niestety ostatnio podczas mycia zauważyłam, że na plecach w odcinku krzyżowym zrobiła jej się odleżyna. Zmartwiło mnie to bardzo i nie wiedziałam, jak mam jej w tym pomóc. Fizjoterapeuta, który przychodzi trzy razy w tygodniu do mojej babci dał mi dobrą rade. Powiedział, że najlepiej będzie smarować tę odleżynę specjalną maścią a oprócz tego trzeba będzie zakupić dobry materac, aby stan zapalny się nie pogłębiał. Jest to jedyne rozwiązanie na to, aby pozbyć się odleżyny. Zmartwiło mnie to, ponieważ nie miałam pieniędzy na drogi materac, dlatego tez postanowiłam znaleźć w internecie najlepsze materace tanio, które będą dobrze dopasowane do potrzeb mojej babci. Babcia zasługuje na wszystko, co najlepsze, a więc nie mam zamiaru jej tego żałować! Na szczęście znalazłam materac, który za dość niską cenę spełniał określone przeze mnie kryteria. Przede wszystkim był on bardzo miękki, a więc rana odleżynowa mogła się idealnie goić w tych warunkach. Kolejną zaletą było to, że był elastyczny i odpowiednio dopasowywał się do kształtu ciała babci. Jednoosobowy materac z internetu przyjechał do mnie w błyskawicznym tempie, co mnie bardzo uradowało. Fizjoterapeuta pomógł mi babcię na niego przełożyć. Od tego momentu staruszka leży spokojnie na wygodnym materacu i dzięki temu nie cierpi z powodu bólu związanego z obecnością rany odleżynowej. Zakup tego materaca był najlepszą rzeczą, jaką mogłam zrobić dla mojej kochanej babci w ostatnim czasie.

Żałuje tylko, że wcześniej o tym nie pomyślałam, babunia wówczas by tak nie cierpiała. Nie ma co jednak wracać do przeszłości, ważne jest to, że teraz babcia ma dobry i miękki materac, na którym może się rehabilitować i odpoczywać. To była słuszna decyzja i cieszę się, że rehabilitant mojej babci dał mi taką dobrą radę. Na szczęście jeśli ktoś potrzebuje materaca i nie ma oszczędności – dostanie go w internecie za niewielką gotówkę.