Kupno podwieszanego zlewozmywaka

Po wielu latach w końcu doczekałam się remontu kuchni. Nawet mój skąpy maż stwierdził, że to już najwyższa pora na wymianę sprzętów kuchennych, które posiadamy. Najbardziej cieszyłam się z nowego zlewu, ponieważ stary trochę przeciekał i mycie w nim naczyń było dla mnie bardzo uciążliwe. Okazało się jednak, że w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego jest bardzo duży wybór takich produktów. Nie mogłam się zdecydować na to, jaki zlewozmywak będzie dla mnie najlepszy. Na szczęście sprzedawczyni w jednym ze sklepów doradziła mi bardzo dobre rozwiązanie.

Zdecydowałam się na stalowy, podwieszany zlewozmywak

polecane zlewozmywaki podwieszane staloweDowiedziałam się, że dla moich potrzeb najlepsze będą polecane zlewozmywaki podwieszane stalowe. Bardzo zależało mi na tym, aby zakupiony zlew był odporny na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia czy zadrapania, tymczasem stal jest bardzo twardym i solidnym, który nie ulega uszczerbkom na skutek takich zachowań. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że stalowe zlewozmywaki są odporne na gwałtowne zmiany temperatury, dlatego bez przeszkód można odcedzać w nich makaron, ziemniaki czy po prostu puszczać bardzo gorącą wodę i stawiać naczynia wyciągnięte chociażby prosto z piekarnika. Warto wziąć pod uwagę przy zakupie takiego zlewozmywaka, że oszczędza ona bardzo dużo miejsca w kuchni. Podwieszane zlewy bowiem montowane są pod blatem, a co za tym idzie, nawet te, które są niezwykle pojemne i głębokie nie zawierają zbyt dużo miejsca w kuchni. To ważne, szczególnie dla osób, takich jak ja, które posiadają małą kuchnię i muszą sobie odpowiednio zagospodarować w niej miejsce. Zdecydowałam się zakupić ten podwieszany zlewozmywak do kuchni, ponieważ był on polecany przez duże grono zadowolonych klientów. Bardzo ważne jest dla mnie to, że jest on niezwykle prosty w montażu, a producent daje na niego kilkuletnią gwarancję. Jednakże, dosyć szybko przekonałam się, że jest to model wysokojakościowy, który naprawdę sprawdza się w kuchni. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Zdecydowałam się na zakup zlewu posiadającego dwie pojemne komory, co jest bardzo wygodne w praktyce. Przy zakupie zwróciłam również uwagę na to, że przy odpływach z komór zamontowane są specjalne sitka, które zabezpieczają rury odpływowe przez zatkaniem się w związku z dostaniem się w niezbyt dużych resztek jedzenia. Korzystam z tego zlewu już od dłuższego czasu i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że zdecydowałam się na solidny, stalowy zlew, tym bardziej że kosztował on naprawdę niewiele.