Kupno klina ortopedycznego

Niedawno złamałam nogę w kilku miejscach. Na szczęście po operacji mogłam już opuścić szpital i teraz musiałam tylko leżeć i siedzieć w domu. Miałam jednakże założony bardzo duży gips, który sięgał od kolana, aż do stopy. Muszę przyznać, że siedzenie w nim było bardzo niewygodne. Szukałam jakiegoś rozwiązania, które pomogłoby mi uporać się z tym dyskomfortem. Ponieważ żadne domowe sposoby mi nie pomagały, musiałam udać się do mojego ortopedy, który na szczęście znalazł dla mnie świetne rozwiązanie.

Zalety klinów ortopedycznych do siedzenia

klin ortopedyczny do siedzeniaWedług niego najlepszym rozwiązaniem byłby dla mnie klin ortopedyczny do siedzenia. Dowiedziałam się od niego, że jest to specjalistyczna poduszka, która świetnie sprawdza się w takich sytuacjach. Szybko i sprawnie jest w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe. Lekarz powiedział mi, że dolegliwości bólowe w mojej sytuacji mogą wynikać z tego, że przybieram złą postawę ciała. Przeciążam przez to niektóre partię ciała, między innymi kręgosłup, dlatego źle się czuję i wpływa to na moje ogólne samopoczucie. Taki klin niejako wymusza na mnie przybranie prawidłowej postawy ciała, dzięki czemu ciężar ciała jest odpowiednio rozłożony i nie przeciążam ani kręgosłupa, ani biodra. Nie tylko spowoduje to, że nie będę cierpiała na bóle, ale także przyspieszy rehabilitację nogi po zdjęciu gipsu, ponieważ już teraz będę wzmacniać odpowiednie mięśnie głębokie. Spytałam się jeszcze lekarza, gdzie mogę kupić tego typu urządzenia. Dowiedziałam się, że są one łatwo dostępne w sklepach medycznych, w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. Od razu udałam się tam, zapytać o odpowiedni produkt. Na szczęście dostałam go bez problemu. Kliny były dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Od razu zakupiłam poduszkę, która najlepiej spełniała moje oczekiwania i zaczęłam z niej korzystać jeszcze tego samego dnia. Muszę przyznać, że byłam z niej bardzo zadowolona. Najważniejsze było dla mnie to, że świetnie spełniała ona swoją rolę.

Faktycznie bardzo szybko odczułam poprawę. Kręgosłup przestał mnie boleć i nie miałam żadnych innych dolegliwości. Klin był bardzo wygodny i już po kilku dniach zupełnie zapomniałam o tym, że jeszcze niedawno gips na nodze sprawiał mi taki dyskomfort. Urządzenie to było praktycznie w ogóle niewyczuwalne podczas korzystania i przede wszystkim przydało mi się jeszcze niejednokrotnie, nawet po tym jak miałam już zdjęty gips. To naprawdę uniwersalne i wysokojakościowe urządzenie, cieszę się że je kupiłam.