Kto w Krakowie zajmuje się instalacjami elektrycznymi?

Razem z narzeczonym budowaliśmy właśnie nasz nowy dom. Bardzo się cieszyliśmy, że w końcu będziemy mogli zamieszkać w mieszkaniu z ogródkiem, na wsi, z dala od zgiełku miasta, które wadziło nam już coraz mocniej. W końcu doszliśmy do tego etapu budowy nieruchomości, że trzeba było zrobić instalację elektryczną. Po tym jak byśmy to zrobili moglibyśmy już zająć się urządzaniem wnętrza domu, a na tym nam najbardziej zależało. Nie pozostało nam więc nic innego, jak znaleźć kogoś kto się tym zajmie.

Udało nam się zrobić instalację elektryczną

instalacje elektryczne krakówNasz nowy dom miał powstać blisko Krakowa, dlatego szukając elektryka, który zająłby się montażem instalacji elektrycznych, rozważaliśmy przede wszystkim osoby z tego miasta. Zależało nam na tym, aby był to ktoś profesjonalny i rzetelny, kto zajmie się tym szybko i sprawnie, ale jednocześnie zrobi wszystko na tyle porządnie i fachowo, żebyśmy nie musieli się martwić o stan okablowania przez co najmniej kilkanaście lat po wprowadzeniu do naszego nowego mieszkanka. Szybko udało nam się znaleźć osobę, która oferowała wysokojakościowe instalacje elektryczne Kraków okazał się miejscowością, w której istnieje dużo profesjonalnych firm elektrycznych, a także spora ilość elektryków prowadzących własne działalności gospodarcze. My, zdecydowaliśmy się zatrudnić elektryka z firmy energetycznej, ponieważ mieliśmy wtedy gwarancję, że wszystko zostanie wyszczególnione na umowie, a cena będzie niska, przystępna. Wybraliśmy taką firmę, która oferowała bardzo szybkie terminy realizacji projektów i jeszcze tego samego dnia podpisaliśmy z nimi umowę. Cały remont trwał zaledwie kilka dni. Na zakończenie dostaliśmy dokumentacji instalacji, żebyśmy w razie czego wiedzieli w których miejscach idą kable elektryczne. To ważne, bowiem w gdybyśmy nie mieli takiej świadomości mogłoby się okazać, że zaczęlibyśmy wbijać gwoździa w ścianę i przebilibyśmy się do okablowania, a to byłoby bardzo niebezpieczne, tak dla nas, jak i dla stanu instalacji w mieszkaniu.

Już wkrótce przekonaliśmy się, że ta firma to był bardzo dobry pomysł. Głównie dlatego, że działali oni bardzo szybko i dokładnie, a przy tym dawali nawet kilkuletnią gwarancję na swoje usługi. Gdyby coś się działo ze stanem instalacji moglibyśmy domagać się darmowej wymiany lub naprawy. Jestem bardzo zadowolona, że udało nam się zatrudnić rzetelnego elektryka, który cały montaż wykonał za pomocą profesjonalnych narzędzi oraz wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych dobranych dokładnie pod naszą instalację i zapotrzebowanie.