Krówki doskonałym sposobem reklamy działalności

Notesy, karteczki reklamowe czy kalendarze firmowe są już dla wielu z nas przeżytkiem. Głównie z tego powodu, że ich wytwarzanie jest nieekologiczne, a obdarowana nimi osoba w ogóle z nich nie korzysta. Aby znaleźć najtrafniejszą formę reklamy naszej działalności, warto postawić sobie pytanie: co lubi zdecydowana większość z nas i wykorzysta to na 100%? Odpowiedź może być prosta, a do tego smaczna, słodka i unikatowa.

Smaczne krówki z firmowym logo

krówki z logo twojej firmy cenaJeśli zależy nam na oryginalnym i uniwersalnym sposobie promowania naszego biznesu, to istnieje wiele znanych sposobów na to, by przyciągnąć potencjalnego klienta do skorzystania z naszych usług. Jednak warto przemyśleć sprawę dwukrotnie, nim zainwestujemy. Czasem im prostsze rozwiązanie, tym lepsze i skuteczniejsze w efektach. Nic nie ucieszy tak bardzo miłośników słodkości jak cukierkowy upominek w dowolnej sytuacji. Lizaki i cukierki coraz częściej są brane pod uwagę jak podziękowanie dla gości za udział w uroczystościach rodzinnych. Jeśli chodzi natomiast o targi, festyny czy zjazdy biznesowe, to też świetnym pomysłem będzie wręczenie słodyczy uczestnikom. Po pierwsze dlatego, że słodki drobiazg działa na wiele zmysłów jednocześnie: konsumujący czuje miły smak, zapach, a do tego widzi znaczek, nazwę przedsiębiorstwa czy jego motto przewodnie. Łącząc miłe doznania, szybciej zapamięta, z jaką firmą miał do czynienia i chętniej skorzysta z jej usług w przyszłości. Jeśli chodzi o krówki z logo twojej firmy cena będzie zależna od ich gramatury, rodzaju etykiet i zamawianej ilości. Najczęściej producenci proponują na stronie cenę za zakup w kilogramach, np. 1,2 lub 5kg. Jeśli zdecydujemy się na zakup hurtowy – na pewno będziemy modli liczyć na rabat i będzie to rozwiązanie bardziej ekonomiczne. Aspekt cenowy zależny jest też od tego, czy chcemy na etykiecie umieścić własny projekt logo i podesłać go do realizacji, czy też prosimy o wykonanie nowego logo przez grafika. W drugim wypadku na pewno będziemy mogli liczyć na unikatowość i świeży wygląd projektu.

Krówki są cukierkami wyjątkowo smacznymi, kojarzonymi z zagranicą z naszym krajem, a ponadto występują w wielu rodzajach, z różnymi dodatkami smakowymi. Warto znaleźć ulubione smaki i zakupić większą ilość, by każdy z konsumujących znalazł coś dla siebie. Kosztując słodki rarytas, każdy na pewno skojarzy miłą chwilę z etykietą, a stąd już tylko krok do nawiązania współpracy – o ile będzie ona zawierała wszystkie ważne biznesowo dane kontaktowe. Nie ma lepszego sposobu na przyciągnięcie oka klienta niż słodka reklama naszej działalności.