Jak skutecznie uwodzić?

Panuje stereotyp, że to mężczyźni podrywają i zdobywają kobiety. Jednak obecnie coraz częściej role się odwracają i to kobiety biorą sprawy w swoje ręce nie czekając aż facet się odważy. Nieśmiały mężczyzna ma niewielkie szanse na znalezienie kobiety, po na wszelkie możliwe sposoby będzie ich unikał. Konieczne jest zrobienie pierwszego kroku i wyjścia ze strefy komfortu, ponieważ  doświadczenie się zbiera przez próby.

Kto częściej uwodzi?

skuteczne uwodzenie kobietPierwsze kroki w relacjach damsko męskich każdy stawia we wczesnej młodości. Jedni w przedszkolu, a inni w szkole podstawowej. Pierwsze sympatie, pocałunki i przytulanie. Im częściej będziemy pokonywać swoje opory, zahamowania przed płcią przeciwną, to szybciej nabędziemy wprawy, która pomoże nam w opanowaniu niełatwej techniki podrywu. Najczęściej podrywają mężczyźni, ale coraz częściej można spotkać kobiety, które przejmują inicjatywę. Skuteczne uwodzenie kobiet nie jest łatwe i wymaga lat praktyk, ponieważ każda kobieta jest inna. Bez względu na charakter, każda lubi być słuchana, szanowana i traktowana wyjątkowo. Bycie dżentelmenem na pewno zaplusuje u większości kobiet, nawet u feministek. Kobiety lubią być zdobywane, więc facet musi się odpowiednio starać o swoją wybrankę, aby móc liczyć na przychylne spojrzenie. Aby skutecznie podrywać, trzeba posiadać pewne cechy, które lubią kobiety. Konieczna jest pewność siebie, poczucie humoru i wysoka kultura osobista. Oczywiście liczy się też wygląd zewnętrzny, ale czasem schodzi on na drugi plan, kiedy facet jest interesujący, inteligentny i potrafi zaciekawić kobietę swoją osobą. Nie warto się posuwać do kłamstwa, gdyż ona ma krótkie nogi i prędzej, czy później wyjdzie na jaw. Każda kobieta lubi komplementy, ale muszą one być trafione, ponieważ teksy typu : Twoje oczy są jak gwiazdy, już dawno przeszły do lamusa. Kobiety lubią inteligentne komplementy, które świadczą o czymś poziomie intelektualnym. Uwodzenie nie jest łatwą sztuką, ale kiedy w grę wchodzi miłość od pierwszego wejrzenia, to jest znacznie prościej.

W niektórych miastach Polski są prowadzone specjalne zajęcia w szkołach podrywu, dla osób, które mają z tym problem. Dla nieśmiałych mężczyzn, to czasem jedyna szansa na poznanie drugiej połowy. Kiedy czujemy się niepewnie, to warto iść w miejsce publiczne, na przykład na dyskotekę z kolegą, który pomoże w kluczowym momencie. Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale zawsze może skutecznie pomóc i stworzyć szanse do poznania się. W uwodzeniu niezbędna jest pewność siebie.