Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Moja kariera rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Muszę dbać o siebie, swój wygląd i image, ponieważ jestem coraz bardziej rozpoznawalną osobą w Warszawie. Pracuję w radiu i mimo, że pracuję głosem, to jednak mój ubiór i stan fizyczny są również bardzo ważne. Tym bardziej, że szef radia zaproponował, że zamówi specjalnie dla mnie sesję wizerunkową wykonywaną przez najlepszego fotografa w naszej stolicy. Byłam tym zestresowana, bo jednak to była poważna sprawa.

O czym należy pamiętać przed sesją wizerunkową?

sesje wizerunkowe WarszawaChciałam na sesji wypaść bardzo dobrze. Nie miałam w tym doświadczenia i nie wiedziałam, co powinnam zrobić by tak było. Postanowiłam, że przed samą sesją wybiorę się do fryzjera, aby delikatnie przyciąć i wycieniować moje włosy. Sądziłam, że to będzie doskonały pomysł, ażeby poprawić mój wizerunek na zdjęciach. Oprócz tego pragnęłam, aby moja skóra na zdjęciach była idealnie gładka. Poszłam do kosmetyczki, by mi zrobiła zabieg wygładzający. Oprócz tego poprawiłam moje brwi i rzęsy henną. Zainwestowałam również w nową marynarkę i koszulę. Dzięki temu czułam się bardziej pewna i mogłam przystąpić do sesji fotograficznej. W określonym terminie przyjechał fotograf wykonujący najlepsze sesje wizerunkowe Warszawa słynie z tego, że pracują tutaj profesjonaliści. Mogłam liczyć, że całość sesji odbędzie się szybko i sprawnie. Niestety, przez kilka pierwszych godzin byłam przygotowywana do tego. Szef zamówił wizażystkę, która dobrze mnie pomalowała i zadbała o każdy szczegół. W następnej kolejności mogłam przystąpić do sesji wizerunkowej. Zdjęć miałam robioną całą masę. Na początku bardzo się tym wszystkim stresowałam, ale potem czułam się w tym coraz pewniej. Wiedziałam, że wyjdę na zdjęciach doskonale, ponieważ fotograf wiedział, co robi. Teraz już wiem, że aby dobrze się przygotować do takiej sesji zdjęciowej, to przede wszystkim nie można się stresować, bo to stres powoduje, że zdjęcia są niedoskonałe. Widać na nich każda emocję. Moje wyszły bardzo dobrze, szczególnie te, które zostały wykonane bez udziału mojego stresu.

Sesja zdjęciowa biznesowa bardzo mi się podobała. Teraz moje zdjęcia widnieją na stronie internetowej naszego radia. Lubię je oglądać, ponieważ widzę w nich prawdziwą, silną kobietę, która jest pewna siebie i umie zrobić karierę. Mój wizerunek jest przedstawiony doskonale. Dobrze się czuję w tym co robię, a praca w radiu daje mi wiele szczęścia. Kariera i wygląd są dla mnie najważniejsze. Może to puste dla niektórych, ale dla mnie prawdziwe.