Jak detektyw pomaga podczas spraw rozwodowych?

Agencje detektywistyczne oferują rożnego rodzaju usługi dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Najczęściej jednak klientami tego typu biur są małżonkowie którzy podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Detektywi pomagają im zdobyć konkretne dowody, które mogą im się przydać podczas sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. W takich sytuacjach mogą liczyć na korzystniejsze warunki podczas rozwodu, w tym m.in. uzyskaniu większej części majątku. 

Czy warto zatrudnić detektywa podczas rozwodu? 

Detektyw sprawy rozwodoweKluczowe jest jednak znalezienie doświadczonego i polecanego przez innych detektywa, który doskonale zna się na swojej pracy oraz wie w jaki sposób można działać zgodnie z prawem. Tylko wtedy uzyskane dowody będą mogły zostać zaakceptowane przez sędziego. Detektywi często pomagają również w razie problemów z wyegzekwowaniem alimentów lub podwyższeniem kwoty tego świadczenia. Tutaj niezastąpiony wręcz może okazać się doświadczony i sprawdzony detektyw Sprawy rozwodowe są niezwykle trudnym okresem dla całej rodziny, dlatego najlepiej, aby wszystko odbyło się bez większych komplikacji i w jak najkrótszym czasie. Można wtedy uniknąć wielu niepotrzebnych konfliktowych i bardzo stresujących sytuacji, a dla małych dzieci wręcz traumatycznych. Dzięki uzyskanym dowodom, jeden z małżonków może już na etapie mediacji przedstawić wszystkie posiadane informacje i dowody, m.in. na temat zdrad czy posiadanych ruchomości i nieruchomości, aby uzyskać korzystne warunki podziału wspólnego majątku czy opieki nad dziećmi. Wtedy zyskuje się pewność, że sprawa rozwodowa przebiegnie bez poważnych problemów i być może wystarczy zaledwie jedna wizyta w sądzie. Jeśli więc posiada się podstawy do braku zaufania wobec małżonka, to z pewnością warto choćby skonsultować się z detektywem, który przedstawi, jakie opcje śledzenia ma klient, m.in. fotografie wykonywane przez pracowników agencji detektywistycznej, podsłuch i kamerki, które klient montuje samodzielnie w domu czy mieszkaniu lub dostęp do laptopa czy telefonu partnera.

Możliwości udowodnienia zdrady jest naprawdę sporo, najważniejsze, aby przedstawić detektywowi, jak najwięcej informacji dotyczących dnia codziennego partnera oraz ewentualnych zdrad (kogo podejrzewamy i w jakich miejscach oraz czasie może dochodzić do zdrady. Im więcej danych uzyska przedstawiciel agencji, tym łatwiej będzie mu przeprowadzić skuteczne śledztwo. Decydując się na rozwód warto już wcześniej skontaktować się z jedną z lokalnych agencji i przedstawić całą sytuację.