Innowacyjny preparat kolagenowy Linerase

 

W medycynie estetycznej najbardziej popularnymi zabiegami są mezoterapia oraz zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy. Stosowane w zabiegach preparaty wykazują się łatwą przyswajalnością przez tkanki oraz działaniem biostymulującym na skórę. Zazwyczaj wykorzystuje się iniekcje i mikronakłucia do wprowadzenia preparatu w tkanki. Skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność i sprężystość. Pojawiają się zmiany w postaci zmarszczek i bruzd, opadających powiek, zwiotczałych policzków i podbródków.

Preparaty kolagenowe stosowane w zabiegach medycyny estetycznej

kolagen lineraseDzięki medycynie estetycznej można zapobiec zmianom degeneracyjnym tkanek skóry, a także zniwelować efekty działania mijającego czasu. Najskuteczniejszy w walce ze zmarszczkami jest kwas hialuronowy oraz kolagen. Wstrzyknięte bezpośrednio w tkanki substancje naturalnie występujące w organizmie blokują działanie wolnych rodników oraz przyspieszają procesy regeneracyjne tkanek. Zarówno kolagen, jak i kwas hialuronowy stanowią naturalny budulec skóry, a ich niedobory przyspieszają procesy starzenia skóry. Dlatego wiele preparatów w składzie posiada jeden bądź drugi składnik. Bardzo dobre efekty terapeutyczne daje kolagen Linerase, który jest substancją nowej generacji stosowaną w terapiach przeciwstarzeniowych. Sam kolagen stanowi włókno podporowe skóry. Jego niedobór uszkadza rusztowania włókien kolagenowych i elastyny, a skóra traci sprężystość i gęstość. Poddaję się siłą grawitacji, a w wyniku tego pojawiają się obwisłe podbródki i policzki. Terapia preparatem Linerase w formie iniekcji daje spektakularne efekty odmłodzenia skóry. Skóra zyskuje na sprężystości i elastyczności, a w tkankach zostają stworzone optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i włókien kolagenowych. Zwiększa się aktywność poszczególnych składników tkanki i tym samym następuje szybsza regeneracja i odnowa biologiczna. Systematyczne zabiegi dają efekt odmłodzenia skóry i ogólnej poprawy jej kondycji. Przeciwdziałają utracie kolagenu, zwiększają produkcję fibroblastów i zapobiegają uwalnianie wolnych rodników. Działanie antyoksydantów spowalnia procesy starzenia i degeneracji tkanek.

Zabieg może być wykonywany profilaktycznie oraz w celu zahamowania procesów starzenia. Umożliwia odzyskanie utraconej jędrności i gęstości skóry, a także redukuje rozstępy oraz blizny. Ze względu na swoją delikatność i dużą skuteczność może być stosowany na każdą część ciała. Charakteryzuje się dużą przyswajalnością przez tkanki i powolną biodegradacją składników aktywnych. Dzięki temu efekty zabiegów utrzymują się przez długi czas i skutecznie spowalniają procesy starzenia. 

Więcej o preparacie Linerase znajduje się na: https://dermafillers.pl/