Główne zastosowania telebimów

Organizacja eventu, takiego jak konferencja produktowa, czy też szkolenie, wymaga wyposażenia się w odpowiedni sprzęt audio-wizualny. Chodzi tu o odpowiednie głośniki, jak również o ekrany, na których będzie można wyświetlać firmy instruktażowe, czy też prezentujące nowy produkt. Do zadań eventowych zdecydowanie najlepiej sprawdzą się ekrany LED.

Gdzie kupić dobre telebimy?

duże telebimy od producentaOrganizacja różnego typu eventów wymaga odpowiedniego przygotowania. Chodzi tu zarówno o wynajęcie dużej sali jak również wyposażenie się w sprzęt do odtwarzania video, czy też dźwięku. W przypadku eventów zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będą duże telebimy od producenta. Telebimy, czyli po prostu bardzo duże ekrany LED są znacznie lepszym rozwiązaniem, niż ekrany LCD. Po pierwsze, są one znacznie bardziej energooszczędne, dzięki czemu ich wykorzystywanie w czasie wielogodzinnej konferencji nie będzie narażało nas na konieczność zapłaty bardzo dużych rachunków za energie. Poza tym, ekrany LED cechują się znacznie lepszymi parametrami obrazu, co w przypadku dużych konferencji organizowanych w jasno oświetlonych halach targowych jest bardzo ważne. Ekrany LCD w takich warunkach, ze względu na znacznie niższy kontrast i jasność i mniej nasycone kolory, mogą wyświetlać obraz, który będzie bardzo słabo czytelny. Z ekranami Led takich problemów nie ma, gdyż wyświetlają one znacznie bardziej nasycony obraz o praktycznie nieskończonym kontraście. Dzięki temu, łącząc je z odpowiednimi głośnikami stereo, można uzyskać bardzo ciekawy efekt podczas odtwarzania materiałów pokazowych. Telebimy jednak nie będą dobrym rozwiązaniem jedynie w przypadku organizacji konferencji. Przydadzą się one również w przypadku, gdy dana firma będzie poszukiwać ekranu do wyświetlania reklamy w centrum miasta. Wynika to również z faktu że ekrany LED są znacznie bardziej odporne na niekorzystne warunki takie jak mróz, śnieg czy też deszcz, które nie robią na ich wrażenia ze względu na zupełnie inną technologię wykonania. Co więcej, telebimy są także ogólnie bardziej żywotne dlatego też inwestycja w tego typu ekran z pewnością po krótkim czasie w pełni się zwróci. Dlatego też telebimy będą lepszym wyborem, zwłaszcza do użytku profesjonalnego, czyli organizacji konferencji czy też pokazów multimedialnych.

Organizacja eventów wymaga inwestycji w sprzęt multimedialny, do wyświetlenia różnego rodzaju treści. Bardzo ważne jest także zainwestowanie w odpowiedni ekran, najlepiej wykonany w technologii LED. Będzie on bowiem widoczny w każdych warunkach, również w jasnym oświetleniu zewnętrznym, czy też sztucznym.