Gładka skóra na twarzy dzięki zabiegowi HIFU

Piękny oraz nieskazitelny wygląd skóry jest niezwykle pożądany przez większość pań. Stosują one różnorodne kosmetyki, jak peelingi, maseczki oraz rozmaite kremy nawilżająco – ujędrniające. Troska o gładką skórę to także odpowiednia dieta, która dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych, pozytywnie wpływających na nasze zdrowie oraz urodę.

Doskonałe efekty po zastosowaniu zabiegu HIFU

zabieg hifu na twarz - warszawaNiestety mimo wielu starań często się zdarza, że cera jest zmęczona, szara, a bruzdy oraz zmarszczki spędzają nam sen z powiek. Wiele pań zwraca się wówczas o pomoc do gabinetu medycyny estetycznej oraz kosmetyczek pokładając w nich ostatnią nadzieję. Możemy skorzystać z różnorodnych zabiegów, jedne z nich są inwazyjne, inne nieinwazyjne, co sprawia, że możemy wybrać metodę, która najbardziej nam odpowiada. Szczególnie wart polecenia jest zabieg HIFU na twarz – Warszawa jest miejscem, gdzie gabinetów wykorzystujących tą metodę nie brakuje. Jest to nieinwazyjny lifting twarzy, do którego wykorzystuje się wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Prowadzi to do mikro poparzeń wewnątrz tkanki, co sprawia, że w skórze zachodzą intensywne procesy mające na celu jej odbudowę i regenerację. Gabinety medycyny estetycznej wykorzystują zabieg HIFU nie tylko na twarz, a także na inne części ciała. Ważne, by do jego przeprowadzenia wykorzystano wysokiej jakości urządzenie do emisji ultradźwięku, które jest obsługiwane przez osobę doświadczoną. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że dojdzie do poważnych poparzeń. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra jest przygotowywana, nakłada się na nią żel, a następnie przykłada się urządzenie, które emituje fale. Czasem możemy odczuwać dyskomfort podczas zabiegu, co wymaga zastosowania kremu znieczulającego. Dyskomfort najczęściej polega na uczuciu lekkiego ukłucia, co jest zależne od tego, jak intensywna jest fala. Zabieg ten doskonale poprawia kontur twarzy, ujędrnia oraz uelastycznia skórę, redukuje zmarszczki oraz zmniejsza pory.

Efekty, jakie uzyskujemy bezpośrednio po zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat, co sprawia, że jest to metoda chętnie wykorzystywana do ujędrniania oraz liftingu, bowiem jest niezwykle skuteczna i świetnie sprawdza się w przypadku wielu problemów. Zabieg HIFU jest jednym z niezwykle skutecznych oraz popularnych zabiegów, które wykorzystuje medycyna estetyczna do zapewnienia młodego wyglądu skóry każdej klientki. Jest bezpieczny jeśli jest przeprowadzany przez lekarza, a skóra staje się młoda, elastyczna oraz gładka.