Gablota ekspozycyjna wysokiej jakości

 

Nowoczesne sklepy jubilerskie, jak również przedsiębiorstwa specjalizujące się w detalicznej sprzedaży biżuterii, bardzo często usytuowane w galeriach handlowych, zostają wyposażone w nowoczesne oraz eleganckie gabloty, dzięki którym możliwa jest prezentacja sprzedawanego asortymentu. W takiego rodzaju gablotach, znajdują się pierścionki, kolczyki, jak również łańcuszki oraz wisiorki, najczęściej wykonane ze złota lub srebra.

Eleganckie gabloty na ekspozycję

gabloty ekspozycyjneAby w sposób profesjonalny wyposażyć sklepy jubilerskie, konieczne jest zaopatrzenie placówek handlowych w specjalne gabloty ekspozycyjne, dzięki którym możliwe będzie w sposób odpowiedni przedstawienie sprzedawanego w sklepie asortymentu. W placówkach handlowych, specjalizujących się w sprzedaży biżuterii, konieczne jest przedstawienie drogocennego asortymentu w specjalnie zabezpieczonych przed włamaniem oraz kradzieżą gablotach. Są to gabloty wykonywane z wykorzystaniem specjalnych profili aluminiowych, które stanowią konstrukcję gablot. Ponadto zostają one obudowane także płytami ze szkła lub pleksi. Gabloty ekspozycyjne charakteryzują się wysokim poziomem trwałości, jak również wytrzymałości, ponadto zachowują one swój estetyczny oraz elegancki wygląd przez wiele lat, dzięki czemu raz zastosowane w sklepie gabloty nie wymagają wymiany, ani także napraw. Zachowują one swoją stabilność, jak również trwałość, dzięki czemu mogą zostać wykorzystywane jako wystawy asortymentu przez wiele lat. Warto zapoznać się z możliwościami nabycia, jak również zastosowania specjalnych gablot ekspozycyjnych. W eleganckich sklepach z biżuterią, mogą one zostać także odpowiednio przystosowane oraz wyposażone w różnego rodzaju systemy oświetlenia, między innymi takie jak listwy lub paski LED, dzięki którym zapewnimy odpowiedni poziom standardu, jak również efekt wizualny gablot. Cały asortyment zostanie oświetlony dzięki zastosowanym oraz podłączonym systemom świetlnym, co zapewni jeszcze lepszy efekt wizualny.

Producenci gablot ekspozycyjnych wykorzystują podczas procesu produkcji wiele różnych materiałów oraz elementów, które mają ogromny wpływ na zachowanie pełnej estetyki gablot ekspozycyjnych. Zdecydowana większość z nich posiada także wbudowane specjalne zamki, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie przed kradzieżą przedstawianego w gablocie asortymentu. Są to euro zamki, do których klucze mają wyłącznie ekspedienci, którzy prowadzą sprzedaż biżuterii, znajdującej się w gablotach ekspozycyjnych. Mogą oni pod nadzorem przedstawiać klientom produkty.