Fotograf rodzinny ze Śląska

Nie ma nic piękniejszego niż czas spędzony z dziećmi. Dlatego wielu rodziców decyduje się na uwiecznienie wspólnych chwil na zdjęciach. Gałąź fotografii rodzinnej na Śląsku przeżywa prawdziwe oblężenie. Zdjęcia z dziećmi chcą mieć zarówno propagatorzy slow life’u, którzy uwielbiają spacery na łonie natury, jak i lokalni patrioci zamawiający fotografa rodzinnego w miejsca charakterystyczne dla kultury Górnego Śląska. Poniżej znajdziesz kilka propozycji gdzie na Śląsku umówić się na sesję zdjęciową.

Miejsca na sesję rodzinną na Górnym Śląsku

Fotografia rodzinna na ŚląskuNajmodniejsze są sesje rodzinne wykonywane na łonie natury, podczas spacerów, gdy modele mogą się maksymalnie wyluzować i cieszyć własnym towarzystwem. Jeśli i tobie odpowiadają takie klimaty zaproś fotografa do okolicznego parku lub do Górnośląskiego Parku Etnograficznego. gdzie swojskości dodadzą drewniane chałupy uwiecznione w tle rodzinnych wygłupów. Natomiast jeśli poszukujesz miejsca z większą estymą, wyjedź za miasto, do okolicznych miejscowości, gdzie poniemiecka architektura tak charakterystyczna dla Śląska spotyka się z polami i lasami. A nad wszystkim górują zamki. Okolice tych ostatnich dodadzą sesji klimatu. Fotografia rodzinna na Śląsku cieszy się popularnością również wśród zwolenników lokalizacji industrialnych. Szyb Maciej lub Galeria Szyb Wilson to miejsca, w których wykonacie sesję z odrobiną tajemniczej atmosfery, a mimo wszystko całość będzie miała nowoczesny charakter. W tych miejscach doskonale odnajdą się rodziny, w których przeważa pierwiastek miejski, a chłopcy chcieliby zostać superbohaterami w akcji. Miasta Aglomeracji Śląskiej to również niezwykle piękne starówki z brukowanymi uliczkami, które pozwolą na uzyskanie nostalgicznego efektu. Niezwykle oczywistym miejscem dla fotografii rodzinnej jest Śląskie Wesołe Miasteczko. Zaproszenie do niego fotografa w tygodniu, gdy atrakcje nie są oblegane przez tłumy pozwoli na zapomnienie się i niezwykle naturalne, pełne radości zdjęcia.

Niezależnie od tego czy jesteś patriotą, czy bliżej ci do uniwersalistycznego kosmopolity, Śląsk to fantastyczne miejsce na wykonanie rodzinnej sesji zdjęciowej. Jest tam wiele miejsc, w których dzieci mogą podokazywać pokazując tę beztroską stronę dzieciństwa, a rodzice przytuleni, mogą obserwować poczynania swoich malców i zaproszonego specjalisty od fotografii rodzinnej, który z radością rzuci się w wir pracy. Udało wam się znaleźć miejsce na swoją śląską sesję familijną? A może macie własne propozycje, których zabrakło w tym krótkim poradniku?