Buty do jazdy konnej

Jazda konna od zawsze była moją pasją. Już w dzieciństwie wyobrażałam sobie, jak przyjemnie musi być wyjechać w teren i poczuć wiatr we włosach podczas galopu. Gdy tylko zaczęłam zarabiać, zapisałam na naukę jazdy konnej, następnie kupiłam własnego konia i zaczęłam kompletować niezbędne wyposażenie. Niestety, największym problemem okazały się dla mnie buty. Te, które mi się podobały nie były wygodne, a te wygodne z kolei bardzo szybko się niszczyły. Długo szukałam produktu idealnego.

Wygodne buty dla miłośników jeździectwa

polecane oficerki jeździeckieJazda konna to nie tylko przyjemność, ale również odpowiedzialność, dlatego właśnie całe wyposażenie powinno być maksymalnie wygodne i praktyczne. Ja jednak zwracałam również dużą uwagę również na aspekty wizualne, stąd pojawiły się moje problemy ze znalezieniem odpowiedniego odzienia. Na szczęście w końcu trafiłam na polecane oficerki jeździeckie, które nie tylko miały doskonałe opinie użytkowników, ale również były dostępne w konkurencyjnej cenie. Zdecydowałam się je zamówić i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim oficerki bardzo mi się podobały. Kończyły się nieco poniżej kolana i były wykonane z delikatnie przecieranej, ciemnej skóry. Skóra była dosyć gruba, jednak przygotowana w taki sposób, że idealnie dopasowywała się do kształtu łydki i nie ograniczała ruchu kostki. Z przodu buty były wiązane, co pozwalało na regulację – osoby o szczupłych łydkach zwyczajnie dociągały sznurówki, a te z nieco większymi mogły nieco zwolnić wiązanie. Buty posiadały również zamek z boku, jednak ukryty w taki sposób, że praktycznie nie było go widać. Okazało się to bardzo praktyczne, gdyż wiązanie tak wysokich butów zajęłoby za każdym razem dużo czasu, który zdecydowanie bardziej wolę spędzać w inny sposób. Buty mam już od jakiegoś czasu i bardzo się cieszę, że są naprawdę wytrzymałe. Na skórze nie pojawiają się pęknięcia, a wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne można zamaskować pastą, z resztą, na skórze tej jakości zadrapania i tak pojawiają się bardzo rzadko.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć idealne oficerki do jazdy konnej. Przede wszystkim są one połączeniem wszystkiego, czego potrzebuję. Po pierwsze są bardzo wygodne i w żaden sposób nie ograniczają ruchów. Po drugie są solidnie wykonane i dzięki temu bardzo wytrzymałe, nie niszczą się zbyt szybko, w związku z czym jest to bardzo dobra inwestycja. Po trzecie prezentują się naprawdę doskonale i są wspaniałym akcentem, lub uzupełnieniem pełnego stroju jeździeckiego. Cena również jest zachęcająca.