Bluza sportowa z dokładnym nadrukiem

Koszulki z nadrukiem były ciągle popularne, i często pojawiały się w naszej paczce jako prezenty, zwłaszcza te które były robione na zamówienie i inaczej niedostępne. Takie koszulki były zwykle zaprojektowane od początku do końca dla jednej osoby i były bardzo dobrym prezentem, bo właściciel mógł mieć pewność, że drugiej takiej koszulki nie będzie można znaleźć. Jednak koszulki zaczęły przewijać się tak często, iż czasem zastanawialiśmy się nad czymś odmiennym, choć równie łatwym do znalezienia.

Bluzy ze spersonalizowanym nadrukiem na zamówienie

bluzy z nadrukiem cenaOd niedawna zaczęliśmy bardzo intensywnie grać w niedawno wydaną grę bitewną, która bardzo przypadła nam do gustu. Na tyle, że w końcu wpadliśmy na pomysł by sprawić dość niespotykany prezent urodzinowy koledze, który ową grę nam pierwszy raz zaprezentować. Zamiast typowej koszulki z nadrukiem, mieliśmy nieco inny, bardziej skomplikowany pomysł. Prezentem dla kolegi miała być bluza, przypominająca mundur formacji, którą grał. Był to o wiele większy projekt niż standardowe koszulki, i mieliśmy świadomość iż za tak złożone i efektowne bluzy z nadrukiem cena będzie odpowiednio większa, jednak zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie w naszej stałej firmie, w której do tej pory zamawialiśmy większość koszulek. Oczywiście, nie obyło się bez dokładnego omówienia projektu, gdyż musieliśmy wybrać zarówno sposób druku, najlepszą bluzę do wykonania projektu, jak i wiele różnych detali, które miały być na niej umieszczone. Jako że był to bardzo złożony i niespotykany projekt, cena była odpowiednio większa, zwłaszcza że wybraliśmy jedną z najlepszych i najwygodniejszych bluz dostępnych w owym sklepie. Nigdy jednak nie zawiedliśmy się na owej firmie, więc spodziewaliśmy się bardzo zadowalających efektów. Wykonanie tak dużego projektu wymagało dość sporo czasu, więc musieliśmy poczekać przeszło miesiąc, by można było odebrać zamówienie, jednak byliśmy ogromnie zadowoleni z końcowego efektu.

Nawet najdrobniejsze szczegóły zostały zachowane na nadruku, który sam w sobie był naprawdę wysokiej jakości, łącznie z oznaczeniami jednostek i drobnymi dodatkami, które sprawiały iż sama bluza przypominała z daleka mundur rodem z filmu fantastycznego. Wybrana bluza była wygodna i ciepła, a na dodatek bardzo wytrzymała, więc mogła wytrzymać długie lata, zwłaszcza iż przede wszystkim miała być ubraniem ozdobnym. Znajomy był nią zachwycony, ubierając tak reprezentacyjną bluzę na każdą imprezę na której graliśmy, ale również nosił ją z dumą na co dzień.