Apartamenty góralskie na wynajem

W góralskich apartamentach bardzo dobrze czują się wszyscy, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i przeżyć wyjątkowy odpoczynek na łonie natury. Górskie krajobrazy, cisza wśród lasów i piękne widoki roztaczające się z okien góralskich apartamentów. Te wszystkie istotne cechy można mieć w zasięgu ręki. Wystarczy zarezerwować chatę góralską i cieszyć się błogim, beztroskim wypoczynkiem daleko od miasta i zatłoczonych ulic oraz zakorkowanych autostrad. Domy od górali czekają na turystów przez cały rok. 

Zakopiańskie domy dla turystów 

domki góralskieWakacje nie są jedynym okresem w roku, gdy warto skorzystać z oferty domków góralskich na wynajem. Sezon turystyczny w górach trwa właściwe przez cały rok. Zimą w szczycie feriowego szaleństwa warto skorzystać z tras narciarskich, wyciągów i innych atrakcji. Latem na przyjezdnych z całego kraju czekają w okolicach Zakopanego ciekawe atrakcje różnego rodzaju. Restauracje i bary zapraszają na skorzystanie z lokalnego menu. Kawiarnie i ciastkarnie oferują lokatorom domków góralskich wiele słodkości i pyszną, aromatyczną kawę. Specjalnością górali są też napoje rozgrzewające, np. herbata z rumem lub innymi trunkami. dodatkowo przyjeżdżający do góralskich, zakopiańskich apartamentów, chętnie kosztują koziego sera lub owczych oscypków. Wygodne domki góralskie dostępne są w różnych wariantach. Jedne mają piętro i poddasze, inne nawet dwie lub trzy kondygnacje. Ciekawą opcją jest nocleg połączony z cateringiem od lokalnych gospodarzy. Piękne widoki rozciągające się z okien zakopiańskich apartamentów zapadają w pamięć i sprawiają, że od rana każdy po przebudzeniu może odczuć niezwykłą i niepowtarzalną aurę górskich pobytów w drewnianych chatach z bali. Co jeszcze skłania do rezerwacji noclegów w chacie od górala? Przede wszystkim niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju klimat. Tradycyjne, drewniane domy od górali cieszą oko rodziców i dzieci. Warto np. spędzić święta w górskim krajobrazie i korzystać z wygodnych pokoi zakopiańskich.

Góralskie, drewniane domy znane są z bardzo wygodnego układu pomieszczeń. Przestronne sypialnie i duże jadalnie pomieszczą nawet sporą grupę urlopowiczów. Na rodzinne wakacje warto wynająć apartament w góralskim domku z bali drewnianych, obowiązkowo z pięknym widokiem na góry i łatwym dostępem do wszelkich górskich atrakcji turystycznych. Rano, po przebudzeniu w góralskim domku z drewna, najlepiej wybrać się na szlak i korzystać z pięknej, choć czasami zmiennej i zaskakującej pogody, jak a zawsze panuje w górach.